Top
 
zgłoszenie udziału w szkoleniu

Zgłoszenie

ZAPISY NA SZKOLENIA ZINTEGORWANE

Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowana zgłoszeniem udziału w szkoleniu specjalistycznym to bardzo prosimy o wypełnienie formularza i wpłacenie zaliczki.

Szkolenie jest zintegrowanym szkoleniem samoobrony, profesjonalnej jazdy samochodem, lotnicze oraz strzeleckie. Unikalna oferta szybkiego poznania zasadniczych tajników profesjonalnej obrony.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 14.000 PLN / za osobę.

Cena obejmuje kompletny program szkoleniowy w tym: podstawy nauki pilotarzu śmigłowcem i samolotem, profesjonalnej jazdy samochodem po torze symulującym najtrudniejsze warunki, szkolenie samoobrony oraz strzelectwa, obejmuje zakwaterowanie, z pełnym wyżywieniem w hotelu Mercure Warszawa Centrum. W przypadku zgłoszeń grupowych możliwa jest organizacja przelotu/czarteru na lotnisko szkoleniowe z lotnisk europejskich.

 

Zakwaterowanie
Uczestnicy szkolenia lotniczego strzeleckiego zakwaterowani są w pokojach dwuosobowych hotelu Mercure Warszawa Centrum, zlokalizowanego w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Złotych Tarasów – największego centrum handlowego w Warszawie a także w pobliżu budynków biznesowych: Warsaw Financial Center, Warsaw Towers i Rondo ONZ.Położenie w dynamicznie rozwijającej się biznesowej części miasta, a także atrakcji kulturalnych sprawia, że hotel jest idealnym miejscem zarówno dla Gości biznesowych jak i turystycznych.

 

Transport
Organizatorzy zapewniają transport „z” oraz „na” lotnisko w Warszawie, a także przejazdy luksusowym autokarem podczas całego szkolenia, w związku z różnymi lokalizacjami poszczególnych przedsięwzięć.
Dla zorganizowanych grup istnieje możliwość lotu czarterowego do Polski.

 

Terminy szkoleń
Szkolenia odbywają się każdego tygodnia od poniedziałku do piątku.
Przy grupach od 12 do 35 osób termin szkolenia można ustalić indywidualnie.

# FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY