Top
 
SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE

Szkolenia

szkolenia strzeleckie

Szkolenie strzeleckie

Szkolenie strzeleckie nadzoruje ppłk mgr inż. Mirosław PLATA, wieloletni instruktor walki, doświadczony oficer ochrony bezpośredniej VIP: Prezydenci i Premierzy, ambasadorzy RP, (także w strefie działań wojennych), główny specjalista w oddziale działań specjalnych (WZS BOR, dziś SOP), 4 dan karate, wykładowca przedmiotów „Taktyka Działań Ochronnych” na kursach dla funkcjonariuszy Służb Celnych oraz wielu kursach ochrony osób i mienia (na lic. I i II stopnia), organizator i uczestnik pokazów technik interwencyjnych i taktyki działań ochronnych BOR, obecnie SOP.
Więcej
SZKOLENIA LOTNICZE

Szkolenie lotnicze

Prowadzone jest na bazie certyfikowanej szkoły i obejmuje szkolenie samolotowe i śmigłowcowe. Prowadzone jest na lotnisku Warszawa Babice i w przestrzeni powietrznej Warszawy. Szkolenie lotnicze jest koordynowane i prowadzone przez instruktorów klasy światowej, członków polskiej kadry narodowej: wicemistrza świata akrobacji samolotowej (2015 rok) – Artura Kielaka i wicemistrza świata w konkurencji śmigłowcowej (2015) – Marcina Szymborskiego.
Więcej
walka obronna

Walka obronna

To spektakularny, emocjonujący cykl praktycznych zajęć i nauki podstaw samoobrony, opracowany przez wieloletniego szkoleniowca polskich grup specjalnych, byłego oficera Biura Ochrony Rządu. W trakcie intensywnego szkolenia uczestnicy poznają podstawowe elementy profesjonalnego systemu walki obronnej JISSEN przeznaczonej dla elitarnych grup ochrony bezpośredniej VIP.
Więcej
szkolenia samochodowe

Szkolenie samochodowe

Prowadzone jest na torze doskonalenia techniki jazdy. Autodrom jest najnowocześniejszym, motoryzacyjnym obiektem szkoleniowo – treningowym w Polsce. Infrastruktura szkoleniowa autodromu obejmuje: samochody szkoleniowe, trasy szkoleniowe o długości 3.5km, cztery płyty poślizgowe – nawadniane, wzniesienie, rondo, szarpak – urządzenie destabilizujące tor jazdy, kurtyny wodne, sale szkoleniowe i konferencyjne, hotel i hale.
Więcej