Top
 
PROFESJONALNA OCHRONA VIP

Ochrona VIP

Ochrona Osobista VIP w naszej firmie, jest realizowana wyłącznie przez byłych funkcjonariuszy i żołnierzy jednostek specjalnych (oficerów BOR, GROM i jednostek antyterrorystycznych policji), którzy posiadają odpowiednie predyspozycje psychofizyczne, wysoki stopień kultury osobistej, sprawności fizycznej oraz fachowe przygotowanie strzeleckie i taktyczne, ponadto wyposażeni są w odpowiednie środki łączności i specjalistyczne narzędzia techniczne. Power & Int. Solutions, wyróżniają wyjątkowo wymagające procedury selekcji oficerów ochrony, specjalistyczne szkolenia, sprzęt wysokiej jakości oraz wyspecjalizowany zespół zarządzający. Nasi doświadczeni i rzetelni specjaliści są w stanie zapewnić osobiste bezpieczeństwo nawet w najbardziej ryzykownych i surowych warunkach. Nasza wiedza o rejonach wysokiego ryzyka sprawia, że usługi które rekomendujemy i świadczymy, są profilowane pod kątem zagrożeń na jakie mogą być narażeni nasi Klienci.

 

Ochrona Osobista VIP (okresowa – od 30 do 180 dni) to rezydentny nadzór ochrony (1 do 3 ochroniarzy), stała, dyskretna ochrona vip’a i jego bliskich w miejscu pracy, zamieszkania i spotkań. Okresowy nadzór ochrony umożliwia osobie ochranianej codzienne funkcjonowanie bez nadmiernie natarczywej obecności ochrony. Realizowany jest zarówno poprzez bezpośredni nadzór fizyczny jak i pośredni nadzór elektroniczny.

 

Ochrona Osobista VIP (doraźna – od 3 do 72 godzin) to Mobilny Zespół Ochrony Doraźnej (od 2 do 4 oficerów) wzywany na życzenie vip’a według jego potrzeb.

 

Ochrona Osobista VIP (specjalna – od 2 do … , w tym także za granicą) Mobilny Zespół Ochrony do Zadań Specjalnych przeznaczony do realizacji najtrudniejszych zadań również w trudnych warunkach.

 

Wszyscy oficerowie ochrony dysponują bronią osobistą oraz udokumentowanym doświadczeniem w militarnych działaniach ochronnych VIP, realizowanych w rejonach działań wojennych. Nasze zespoły ochronne posiadają wysokiej klasy pojazdy zapewniające komfort i bezpieczeństwo osobom ochranianym, prowadzone przez kierowców o wysokich umiejętnościach taktycznych i o doświadczeniu w jeździe pojazdami ochronnymi.

 

Przed wykonaniem zlecenia przeprowadzimy pełne rozpoznanie, zidentyfikujemy zagrożenia. Nasza metodologia to: ścisłe przestrzeganie ustalonych zasad ochrony, z naciskiem na zapobieganie i przeciwdziałanie oraz identyfikacja i dogłębna analiza potencjalnych problemów i różnych scenariuszy…
OCHRONA VIPSZKOLENIA SAMOOBRONNE