Top
 
POWER & INT. SOLUTIONS

O firmie

PAIS jest dynamicznie rozwijającą się firmą w sektorze obronnym. Nasze działania ukierunkowane są na zapewnieniu satysfakcjonujących rozwiązań dla wszystkich Klientów. Dzięki dużemu potencjałowi technicznemu jak i organizacyjnemu podejmujemy się realizacji projektów zarówno w obszarze IT jak i obronnym. Nasze usługi rozpoczynamy od analizy potrzeb klienta i konsultacji przedwdrożeniowych po dostawę i instalację sprzętu.

 

Naszą misją jest skuteczne tworzenie wysokospecjalizowanych rozwiązań na potrzeby naszych Klientów.

 

PAIS zapewnia precyzyjnie dopasowane rozwiązania w oparciu o usługi i sprzęt dostarczany przez wiodących producentów. Selekcjonujemy i wybieramy tylko te produkty, które gwarantują pełny komfort, bezpieczeństwo i optymalizację procesów po stronie naszych Klientów.

 

PAIS to zespół prężnie działających ludzi z wiedzą kierunkową i wieloletnim doświadczeniem, niebojących się wyzwań i pracy. Nasze usługi świadczymy tylko w oparciu o wiedzę i doświadczenie renomowanych marek, które mają ugruntowaną od wielu lat pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym.

 

Firma posiada koncesję w zakresie obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym oraz ochrony osób, mienia i zabezpieczenia technicznego – wydane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.
KONCESJA
KONCESJA
KONTAKT